Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

site kurulumu için acil yardıma ihtiyacım var !!! 

mevlutcil
Jr. Member

Total Posts:  1

Merhaba arkadaÅŸlar

Simdi ben bu sistemi tam bilmiyorum bazı sorularım vs. olucak.benim asp de hazırlanmış sitem var bu sistemi asp ye kurmam mümkün müdür. ve bu siteyi kendi sistemimizemi sadece entegre ediyoruz.yani bu sistem ile ilgili hiç bir bilgim yok ögrenmeye calisiyorum bu sistem ile ilgili bilgi vermeniz mümkünmü arkadaşlar ne işimize yariyor bu sistem ? simdiden ilgilenen arkadaşlara cok teşekkürler

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

radalin
Jr. Member

Total Posts:  29
Istanbul, Turkey

Bu sistemi ASP’ye kuramazsın çünkü PHP ile yazılmış.

Magento ne işimize yarıyor sorusunun cevabı, senin için bir e-ticaret sitesi hazırlıyor. Ürünlerini ekleyip çıkarabildiğin, satış yapabildiğin bir sistem sunuyor sana.

Bunu sistemine entegre edebilmek için, yapabileceÄŸin bir iki seçenek var. Birincisi, mevcut sistemin ve Magento arasında senkronizasyon saÄŸlayan bir sunucu kurmak. Bu sunucunun amacı, senin mevcut sistemine girdiÄŸin yeni bilgileri mangeto ya da girmek, deÄŸiÅŸtirdiklerini magentoda da deÄŸiÅŸtirimek. Ve ya mevcut sistemini Magento’ya taşımak ve her ÅŸeyi magento üstünden yapmak.

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top