Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

.htaccess ve bir kaç küçük problem hakkında yardım lütfen. 
 
topraxxx
Jr. Member
 
Total Posts:  4
Joined:  2009-04-02
 

merhaba arkadaşlar.öncelikle .htaccess dosyası nasıl olmalıdır.standart gelen dosya yeterlimidir?düzenlemiş olan varsa bizimle paylaşabilirmi?

diÄŸer sorumda google skin/ klasörümü de indexlemiÅŸ.bunu robots.txt ile görmemesi için düzenledim.fakat adres çubuÄŸuna http://www.siteadresi.com/skin yazdığımda beni hemen ilgili klasörlere götürüyor.bunu nasıl kapatabiliriz.normalde 404 hata sayfası çevirmesi gerekiyor die biliyorum ama yapmıyor.bu ayarlar admin panelden deÄŸiÅŸtiriliebiliyor sanırım ama (unsecure-secure) ama nasıl yapacağımı birtürlü bulamaadım.yardımcı olabilecek dostlara ÅŸimdiden çok teÅŸekkür ederim… (1.5.01 türkçeleÅŸtirmesi yapıyorum yüzde 50 -60 arası bitmek üzere.bitirince buradan paylaÅŸacağım.)

saygılarımla.

 
Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top