Magento Forum

בעיה בהכנסת תוכן בעברית

tweeto
Jr. Member

Total Posts:  5

×”×™,

התקנתי את מג’נטו ואת החבילה הזו:

http://www.magentocommerce.com/magento-connect/Orot+Technologies/extension/373/magento-community-modules--hebrew-israel--language-pack

הכל עובד ונראה טוב, עד שאני מנסה להכניס תוכן בעברית, לאחר השמירה הכל הופך לסימני שאלה (ראו קבצים מצורפים)

בתודה מראש,
דודו.

Image Attachments
before.jpgafter.jpg

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

tweeto
Jr. Member

נמצא מקור הבעיה,

אני משתמש באחסון של:
https://www.simplehelix.com/
שלפי מה שקראתי פה בפורום הוא השירות המועדף, בכל אופן יש להם כלי שמתקין לך מג’נטו במספר לחיצות, העניין הוא שהוא מקים את בסיס הנתונים עם קידוד לטיני.
כל מה שהייתי צריך לעשות ×–×” להקים את בסיס הנתונים לפני עם קידוד UTF ואז להתקין מג’נטו ולחבר אותו לבסיס הנתונים הקיים.

בכל אופן אם מישהו נתקל בבעיה דומה אני אשמח לעזור.

Magento Community
Magento Community

OrotTech
Moderator

Total Posts:  209
Israel

עוד דבר שהיית צריך לעשות זה לאחסן את האתר שלך בארץ.

Magento Community
Magento Community

tweeto
Jr. Member

למה?!?!?…

Magento Community
Magento Community

OrotTech
Moderator

Israel

אתר שלך בעברית? מיועד לקהל היעד בישראל? אז למה לאחסון אותו במרחק של אלפי קילומטרים מקהל היעד?
קרבת האתר לקהל היעד מאפרשת גלישה מהירה יותר באתר (בתנאי שמדובר גם בחברת אחסון נורמאלית שלא דוחפת אלפי אתרים לשרת אחד מסכן)
מנועי חיפוש נותנים לאתרים המאוחסנים בקרבת המחפשים עדיפות גבוהה יותר בתוצאות החיפוש.

Magento Community
Magento Community

tweeto
Jr. Member

\"Orot -

אתר שלך בעברית? מיועד לקהל היעד בישראל? אז למה לאחסון אותו במרחק של אלפי קילומטרים מקהל היעד?
קרבת האתר לקהל היעד מאפרשת גלישה מהירה יותר באתר (בתנאי שמדובר גם בחברת אחסון נורמאלית שלא דוחפת אלפי אתרים לשרת אחד מסכן)
מנועי חיפוש נותנים לאתרים המאוחסנים בקרבת המחפשים עדיפות גבוהה יותר בתוצאות החיפוש.

ביננו, אנחנו כבר אופטופיק ויותר בכיוון של פושינג…

אבל אני אענה לך רק בגלל שכן השוותי בין החבילות והשירות לפני שרכשתי את חבילת האחסון שלי,

סימפל הליקס מכפילים לי את כל מה שאני מקבל בארץ - נפחים, כמויות, חומרה ועוד - וכל זה במחיר הרבה יותר אטרקטיבי מהמחיר בארץ,

מצד שני הבעיות שנתקלתי בהן הן קונפיגרביליות ופתירות, והמחיר בארץ הוא קבוע ולא משתלם, כמו במגוון מוצרים.

מנועי חיפוש כיום כבר לא מיחסים חשיבות למיקום האיחסון מהסיבה הפשוטה שלשמה אנחנו מתדיינים כעת, ההיצע הוא גדול ולכן גם התחרות היא קשה מה שהופך את פתרונות האיחסון לנזילים.

אגב טיפ קטן,
הדבר היחיד שהרחיק אותי מקניה של המוצרים שלך ספציפת, היה ההתחייבות לשנה - דרכי השיווק הללו עברו מן העולם - ראה מקרה חברות הסלולר והכבלים - לסימפל הליקס יש מערכת לניהול התקנות ואני יכול לעזוב אותם תמיד מלבד היותם זולים יותר, מה גם שמחיפוש קטן בפורומים שעל גבם אנחנו מדברים, סימפל הליקס זוכים לתשבחות והמלצות.

בברכה,
דודו

Magento Community
Magento Community

OrotTech
Moderator

Israel

דודו,

לא אתווכח לגבי מנועי חיפוש. זה לא תחום ההתמחות שלי. רק כתבתי מה שקיבלתי עליו תשובה חד משמעית מעובדי גוגל באחד הכנסים שגוגל עורכת בארץ.

בתחום מסחר אלקטרוני עלות האחסון הינה זניחה ביחס לעלויות פרסום ושיווק. אבל יחס הפוך הוא חשוב ביותר.
× × ×™×— אתה מוכר תכשיטים (בגדול לא משנה מה אתה מוכר), בתחום ×”×–×” יש חשיבות רבה לאיכות ולכמות התמונות. אנשים רוצים שאתר יעלה מהר ככל האפשר, אין להם זמן להמתין להעלאת התמונות שנמצאות אי שם בשרת בטקסס ועוד נוסיף על כך יתר אלמנטיים הגראפיים, קבצי JS וכו’.
אתר שלך עובד מהר? סכוי למכירה שלך גבוה יותר.
אתה משקיע הרבה מאמצים ומשאבים בפרסום ושיווק? תהיה לך תנועה ערה לאתר. הוא חייב להמשיך לתפקד ולשרת את הגולשים. באחסון של 10-15$ לחודש אין מצב שאתר יעמוד בעומס.
כמה שיותר תנועה אתה יוצר, סיכוי למכירה גבוה יותר.
יש לך אתר מהיר, יש לך הרבה גולשים, יש לך הרבה מכירות.
כשיש לך הרבה מכירות, אתה כבר לא מחפש חבילות אחסון של 10 דולר, כיוון שאתה מוכן לרכוש שרת ב-800 דולר, העיקר שמכירות ימשיכו להעלות.

כל זה אני לא מספר כיוון שמנסה לשכנע אותך להעזר בשירותי האחסון שלנו. תרצה להיות לקוח שלנו? ברוך הבא. לא תרצה? גם טוב.

אנחנו מנהלים אתרי מסחר ושרתים עבור לא מעט לקוחות. אנחנו רואים איך הלקוחות שלנו מתפתחים. יש כאלה שהתחילו בחבילה של 59 ₪ לחודש וכיום עברו לשרת VDS. יש לקוחות שלפני שנה עבדו עם שרת VDS וכיום עברו לשרת יעודי אמיתי בעלות של 800 דולר לחודש ומרוצים מאד. כיוון שכאשר יש לך מכירות של מעל מיליון ₪ בשנה אתה לא תרצה לחסוך 50 אלף ולהסתכן שאתר שלך לא יעמוד בעומס או יעבוד בצורה איטית מדי.

אגב טיפ קטן,
לעולם לא היתה לנו שום התחייבות בשום שירות שאנחנו מציעים.

Magento Community
Magento Community

tweeto
Jr. Member

אני מסכים עם כל מילה!

אבל בתור התחלה, ובתור אחד שרק נכנס לתחום וזוהי טבילת התנסות שלי (עד אתמול לא ידעתי מה ×–×” מג’נטו בכלל), אני מעדיף ללמוד וכמה שיותר בזול, ואם ×–×” אומר שיהיה לי קשה אני רק שמח על כך מכוון שאחר כך ×™×”×™×” לי יותר קל, ברור שאני מכוון למליון ש"×— הכנסות בחודש, ביננו אני גם מכוון מעבר לזה וכאשר אני ×™×”×™×” שם אני אקנה חווה של שרתים לא רק שרת אחד, אבל עכשיו כל שקל חשוב לי ואין לי כסף מיותר, אז אני משקיע אותו בחוכמה, כשהאתר שלי יגדל וכמות הלקוחות שלי תגדל אני מאמין שיהיה לי יותר כסף להשקיע.

בכל אופן שמחתי להכיר, אני מעריך את התרומה שלכם לקהילה מעבר למוצרים שאתם מוכרים.

נ.ב
לגבי ההתחייבות, אם אני מנסה לרכוש את חבילת האחסון הבסיסית שלכם, התקנת מג’נטו מותנית בהתחייבות לשנה, כאמור בזמן הרכישה שלי לא הכרתי את מג’נטו ולא יכולתי להתחייב על משהו שאני לא בטוח בו, ואלו בדיוק מקרה הקצה שסוגרים או מפילים עיסקה, היום אחרי שאני מכיר את הפלטפורמה אני יכול להתקין אותה לבד ואני גם יודע שזה בדיוק מה שאני צריך, אצלך הגעתי עד הקופה ויצאתי, השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא כמה אנשים כמוני מגיעים עד הקופה ומסתובבים והאם כדאי לכם לשנות את המדיניות הזו…

Magento Community
Magento Community

OrotTech
Moderator

Israel

יש לך טעות. איפה בדיוק ראית באתר שלנו שכתוב “התחייבות”?
התקנת מג’נטו חינם כאשר אתה משלם עבור חבילת אחסון לשנה מראש, ×–×” נכון, אבל אין שום התחייבות!
אפילו תכנס תקרא שאלות ותשובות. כתוב שם במפורש שאין לנו התחייבות. שילמת עבור שנה מראש ולא ניצלת את השירות במלאו? מגיע לך החזר.

בכל מקרה, מי שרוצה ללמוד, להכיר ולא לשלם הרבה, לוקח חבילה על בסיס חושדי ומתקין את המערכת בכוחות עצמו.

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top