Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

lokalizacia Magento 1.4.1.1

Igor Kramar
Jr. Member

Total Posts:  5
Slovakia

zacal som robit preklad na najnovsiu release verziu 1.4.1.1, pretoze tie stare preklady su uz viac menej nepouzitelne a niektore boli aj dost odflaknute.  zatial som prelozil:
- Mage_Checkout.csv
- Mage_Customer.csv
- Mage_Contacts.csv
- Mage_Catalog.csv
a teraz som zacal robit - Mage_Adminhtml.csv
ak sa chce niekto pridat a prekladat ostatne subory, budem len rad. ak nie, prelozim ich vsetky sam a potom to hodim na web a dam sem link.

Igor

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

sepo
Jr. Member

Total Posts:  1

No na skúšku by som jeden mohol preložiť.

Magento Community
Magento Community

Igor Kramar
Jr. Member

Slovakia

tak som to uz cele prelozil sam, ale je to surovy preklad(treba to este odladit a vychytat muchy), aj ked v podstate uz celkom pouzitelny aj v ostrej prevadzke. neprekladal som templates, lebo tie si kazdy podla mna bude upravat podla vlasnych potrieb. ja napr. urcite si dam vlastny text a aj design budem menit. neprekladal som ani Pay Pal, pretoze ten zatial nemienim vyuzivat. netreba este zabudnut, ze Magento nie vsetko vyuziva s lokalizacie a niektore veci treba prelozit priamo v adminovi, bud cez spravu vlastnosti v katalogu alebo v systemovych nastaveniach. nastastie nie je toho az tak vela, robota asi tak na minutku. smile
tu je link na lokalizaciu - Slovensky preklad 1.4.1.1 , tak nech to nejaka zodpovedna osoba odtial stiahne a hodi to na oficialny web magenta. ja to po case odtial vyhodim.

I.

Magento Community
Magento Community

bambuz
Jr. Member

Total Posts:  1

vdaka igor, kebyze mas tlacidlo donate, kupil by som ti pivo, fakt dik

peter

Magento Community
Magento Community

Igor Kramar
Jr. Member

Slovakia

v pohode bambuz, mozno sa niekedy na pive stretneme. smile
ak ma niekto zaujem aj o prelozene sablony emailov, tak tu je povodny preklad+emaily - Slovensky preklad 1.4.1.1+emaily

I.

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top