Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Kosár megjelenítése a bal oldalon

tmano
Member

Total Posts:  32

Sziasztok!

két kérdésem lenne, amire nem találom meg a megfelelő választ. Az egyik miszerint létrehoztam kategóriákat illetve hozzá kapcsolódó termékeket, de a homepage a vizszintes navmenuben csak az általam létrehozott kategória neveket írja ki. A kategóriákat tudtam definiálni, hogy 2 oszloposak legyenek (bal oldalra igazitva) de a homepaget sehol nem tudom beállítani hogy az is így nézzen ki. Ezt hol lehetne? Azt szeretném hogy az összes oldal/aloldal egységesen 2 oszlopos felépítésű legyen a bal oldalon a vékony kis oszloppal, jobb oldalon pedig a lényegi tartalom.

Másik kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom a bevásárlókosár illetve egyéb tartalmakat kirakni a bal oldali vékony kis oszlopba?

nagyon köszönöm
sziasztok
t

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

tmano
Member

Total Posts:  32

megoldva

Magento Community
Magento Community

haya67
Jr. Member

Total Posts:  5

Szia!

Le tudnád írni hogy kell megcsinálni? Én is ezzel próbálkozom, de nem megy.
Esetleg érdekelne a home gomb is a felső menübe.

Köszi: Haya

Magento Community
Magento Community

Template fans
Guru

Total Posts:  446

Lehet, ellenőrizze ezt a tutorial.

http://www.magentocommerce.com/knowledge-base/categories/category/theming-design/

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top