Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Magento 1.4.0.1 - Cash problema

joinpaintball
Jr. Member

Total Posts:  6

Sziasztok!

Mar jopar magento project-en tul vagyok azonban most van vmi amivel nem jutok dulore es hatha valaki mar belfutott hasonlo problemaba.
Nem akart frissulni egy valtoztatasom az egyik phtml-ben ezert toroltem a cash-t. (var/cache).
Na ezutan sem az admin sem a frontend felulet nem akart mukodni tobbet, helyette egyszeruen atomatikusan feher alapon az alabbi DB hibauzenet jon be:

Fatal error: Call to a member function insert() on a non-object in /home/dvdblura/domains/dvdbluray.hu/public_html/dev/app/code/core/Mage/Core/Model/Mysql4/Resource.php on line 96

Ha egy regebbi verziobol visszatoltom a cache konyvtarat ismetelten mukodget mind az admin, mind a front-end felulet egeszen addig amig
pl. az admin feluleten a system menupontnal nem probalok vmi cahe beallitast modositani. Akkor ismet jon a fent emlitett problema. :(

Van valakinek vmi otlete?

Elore is koxonom!

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top