Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Problém s DB + nastavením magenta

bravo_delta
Jr. Member

Total Posts:  1

Ahoj, mám menší problém. ChtÄ›li jsme upgradnout Magento na verzi 1.1. Tak jsem pro jistotu zazálohoval db, kdyby nÄ›co… No samozÅ™ejmÄ› že se to podÄ›lalo. Tak dobrý říkám si, zálohu db mám. Tak nainstalujeme znova Magento a necháme to tak. No to se mi jaksi nepovedlo… viz. http://4muscle.cz

Bohužel novou databázi použít nemůžu, protože v záloze je asi 500 produktů, které znovu doplňovat rozhodnÄ› nechci. Tímto hledám nÄ›koho, kdo by zvládnul magento za nÄ›jaký menší finanční obnos rozchodit + nastavit vÄ›ci, které bude potÅ™eba. Například: možnosti dopravy, placení, menu se seznamem kategorií vertikálnÄ› na levé stranÄ› atd…

Pokud by byl někdo tak ochotný a udělal to pro mě. Tak se prosím ozvěte na pecan987@gmail.com nebo napište sem do tématu. Případně i jaká by byla Vaše představa o odměně.

Díky,
Petr Vojáček

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

Martin
Guru

Total Posts:  445
Brno | London | Los Angeles

Zdarec, mrkni se do mailu ... wink

Magento Community Magento Community
Magento Community