Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Modern Tema

Bahadirx
Jr. Member

Total Posts:  2

Merhaba arkadaÅŸlar.

Magentoda modern temayı yüklemeyi bir türlü bulamadım. Neyaptıysam temayı moderne çeviremedim.

Magento sisteminde modern temayı kullanmak için ne yapmalıyım ?

2. sorum: Sipariş geldiğinde beklemede, tamamlandı vs. seçeneklerini kullanamıyorum. Sipariş durumuna tıkladığımda sadece beklemede seçeneği çıkıyor. Diğer seçenekler için ne yapmalıyım ?

Åžimdiden teÅŸekkürler…

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

Bahadirx
Jr. Member

Total Posts:  2

Soruyu soralı 2 hafta kimseden bi cevap alamadık! Bu sistem 5 para etmez, çünkü destek yok!

Magento Community
Magento Community

radalin
Jr. Member

Total Posts:  29
Istanbul, Turkey

Arkasında kar etmeye çalışan bir firma varken, destek yok demek bana biraz garip geldi.

Ama doğru bir şey varki, türkçe bilen ve magento bilen insan sayısı çok fazla değil gibi gözüküyor. Eğer forumun how do i kısımlarına bakacak olursan, daha hızlı yardım alabilirsin muhtemelen.

Magento Community
Magento Community

delirtenadam
Jr. Member

Total Posts:  8

arkadaslar bende tum gun boyunca bu modern tempi aradım ve buldum http://www.joomlavue.com/files/modern-theme-25287.zip bu linkten indirebilirsiniz. Denedim calısıyor

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top