Magento Forum

Türkçe Çeviride Yaptığım Düzenlemeler Çalışmıyor. 

BosphoruS
Jr. Member

Total Posts:  3

Türkçe çeviriyi kullanıyorum, onda sorun yok.
Fakat ifadeleri, hazırlayacağım sitenin konseptine göre değiştirmek istiyorum. Örnek : Sepetim - Sepet, Takip Listem - İlgilendiklerim Gibi ...

.csv Uzantılı dosyalar içerisinde gerekli bölgeleri bularak düzeltip, kaydediyorum. Fakat magentoyu açtığımda değişiklik göremiyorum. Tüm csv dosyalarında farklı bölgeler denedim. Dosyaları tekrar yükledim, her yüklemede tarayıcıyı, lokal sunucuyu, hatta bilgilsayarı yeniden başlattım, hatta magentoyu tr olarak kurmadan önce .csv leri düzenleyip denedim. Anlam veremediğim bir şekilde düzenlediklerim aktif olmuyor.

Sanırım .csv dosyalarını magentonun hangi mantıkla kullandığını bilmememden kaynaklanıyor. Açıklayabilecek arkadaşlar varsa sevinirim…

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

cabbar
Jr. Member

Total Posts:  1

cache temizliği de işe yaramadı mı?

inline translation seçeneğini de deneyebilirsin. görerek değişiklik yapmak daha faydalıdır hem.

Magento Community
Magento Community

tranhung
Jr. Member

Total Posts:  22

Tüm csv dosyalarında farklı bölgeler denedim. Dosyaları tekrar yükledim, her yüklemede tarayıcıyı, lokal sunucuyu, hatta bilgilsayarı yeniden başlattım, hatta magentoyu tr olarak kurmadan önce .csv leri düzenleyip denedim. Anlam veremediğim bir şekilde düzenlediklerim aktif olmuyor.
công ty thiết kế website chuyên nghiệp

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
    Back to top