Magento Forum

taky se hlásím

Tomas Kapler
Jr. Member

Total Posts:  14

ahoj, tak jsem dnes poprvé také objevil magento a vypadá velmi zajímavě. Ještě jsem se nedostal k instalaci, snad někdy o víkendu. Nicméně

a) nevím v jakém stavu je překlad, ale jsem schopen na to vyčlenit svého českoanglického překladatele, který to dotáhne a dá tomu všemu nějaký pořádek.
b) jestli se někdo v magentu trošku vyznáte, možná bych pro vás měl práci v naší firmě (http://www.developstudio.com), kdyžtak na cto@developstudio.com

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

iguru
Moderator

Total Posts:  331
Děčín, Czech Republic

Zdravim, prelozeno je toho docela dost, problem je v pouzitem formatu - csv hmmm z ktereho se v podstate neda vymlatit co prelozeno neni.
Udelam na to sablonu v openoffice, aby to prohledal a nasel neprelozene retezce.
Projekt je to dobry, ale pozor, zatim neni moc pouzitelny!!! Treba configurovatelne produkty nevyrobite z duplikovanych produktu, ackoliv v screecastu to hezky maj. Vyhuci to chybama, uz jsem to reportoval a nektere tam i reportovane byli. Nefunguje prejmenovani atributu, neda se schovat zbozi, i kdyz je disabled, out-of-stock, nebo nowhere. Jak se jednou objevi nezmizi. A tak. Bude to super, ale zatim je to teda boj.

Magento Community
Magento Community

Rdm
Member

Total Posts:  38
Ostrava

cto - 13 November 2007 12:35 PM

ahoj, tak jsem dnes poprvé také objevil magento a vypadá velmi zajímavě. Ještě jsem se nedostal k instalaci, snad někdy o víkendu. Nicméně

a) nevím v jakém stavu je překlad, ale jsem schopen na to vyčlenit svého českoanglického překladatele, který to dotáhne a dá tomu všemu nějaký pořádek.
b) jestli se někdo v magentu trošku vyznáte, možná bych pro vás měl práci v naší firmě (http://www.developstudio.com), kdyžtak na cto@developstudio.com

a) překlad je téměř hotov. Je však potřeba sladit styl textů, opravit chyby a případně dopřeložit to na co se pozapomělo příp. přibylo
b) pěkná nabídka, ale nedoporučuji Magento zatím nasazovat naostro. Poslední verze měla docela dost změn a to může být do budoucna problém. Přeci jen dokud není vydána finální verze, tak se na kompatibilitu předchozíchy verzí příliš nehledí. wink

Magento Community
Magento Community

paia
Jr. Member

Total Posts:  1

tak se taky hlasim… :o)

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community