Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Jak celé magento nahrát z localhostu na web

ledo
Jr. Member

Total Posts:  21

Mám dotaz ohledně nahrání magenta z localhostu (PC) do ostrého provozu na web. Zkoušel jsem nahrát vše přes FTP, vyexportoval jsem databázi mysql do .SQL přes phpmyadmina, ale při importu databáze na webu mi to hodilo celkem dost errorů. Soubor app\etc\local.xml jsem též upravil. Neznáte někdo prověřený postup jak migraci dat provést? Celkem jsem se na tom zasekal

P.S.:na localu mám vytvořené svoje kategorie a produkty, proto chci vše převést na web z localu.
Děkuji

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

Martin
Guru

Total Posts:  445
Brno | London | Los Angeles

Zkus provést migraci tak, že klasicky nainstaluješ Magento na web, dáš tam svoje úpravy a šablonu, vytvoříš kategorie a nakonec tam nasypeš produkty tak, že je na lokále vyexportuješ do CSV přes Import/ Export => Profily => Export All Products a pak je na webu nasypeš dovnitř pomocí Import/ Export => Profily => Import All Products ...

Přečti si tenhle thread: http://www.magentocommerce.com/boards/viewthread/6220/P0/, jsou tam tipy, jak na import produktů ...

Magento Community
Magento Community

ledo
Jr. Member

Total Posts:  21

Martin - 08 August 2008 10:38 AM

Zkus provést migraci tak, že klasicky nainstaluješ Magento na web, dáš tam svoje úpravy a šablonu, vytvoříš kategorie a nakonec tam nasypeš produkty tak, že je na lokále vyexportuješ do CSV přes Import/ Export => Profily => Export All Products a pak je na webu nasypeš dovnitř pomocí Import/ Export => Profily => Import All Products ...

Přečti si tenhle thread: http://www.magentocommerce.com/boards/viewthread/6220/P0/, jsou tam tipy, jak na import produktů ...

Dík moc. Nějak tak jsem na to přesně chodit nechtěl:( ..takže jde o to, že neexistuje export vytvořených kategorií, mám cca 50 podkategorií chjo:-) a jak to udělali se sample data? je tam k tomu sql, který mi vytvoří jak produkty tak kategorie, samozřejmostí je čerstvá instalace. Nj to bude asi manualni práce magento teamu bo tak.

Magento Community
Magento Community

martin_klima
Jr. Member

Total Posts:  7

Možná ti pomůže toto:
http://www.magentocommerce.com/boards/viewthread/15123/

Magento Community
Magento Community

iguru
Moderator

Total Posts:  331
Děčín, Czech Republic

jj, to je tak jediny zpusob jak prehucet vse jinam pokud je to vetsi, neb import/export nedela presne kategorie, vlastnosti… mimochodem neimportuje ani obrazky a tak.

Magento Community
Magento Community

vawaver
Jr. Member

Total Posts:  24
Blansko, Czech Republic

ledo - 08 August 2008 10:05 AM

Mám dotaz ohledně nahrání magenta z localhostu (PC) do ostrého provozu na web. Zkoušel jsem nahrát vše přes FTP, vyexportoval jsem databázi mysql do .SQL přes phpmyadmina, ale při importu databáze na webu mi to hodilo celkem dost errorů. Soubor app\etc\local.xml jsem též upravil. Neznáte někdo prověřený postup jak migraci dat provést? Celkem jsem se na tom zasekal

P.S.:na localu mám vytvořené svoje kategorie a produkty, proto chci vše převést na web z localu.
Děkuji

Ja som to síce zatiaľ skúšal opačne a teda zo serveru na localhost. Mne sa zatiaľ podarilo naimportovaÅ¥ databázu len v prípade že som v MyPHP admine zatrhol “Vypnúť kontrolu cudzích kľúčov” . Potom som naimportoval databázu bez chybových hlásení.

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top