Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Page 2 of 2
Ýlk mesaj benden olsun

juron
Jr. Member

Total Posts:  18
Istanbul / Turkey

dteamturkey - 28 September 2007 11:07 AM

arkadaşlar bu scriptin tr ye cevrilmesi ve de tr bankalarının sanal pos alt yapısına uyarlnaması benim için önemli, bu işi yapabilcek veya hızlanmasını sağlayabilecek birileri varsa ben maddi destek sağlamaya hazırım.

Åžu an için Magento’nun TürkçeleÅŸtirilmesi oldukça zor hemen hemen bütün dosyaları tek tek editlemek gerekiyor. Önümüzdeki günlerde dil seçenekleri tek dosyaya toplanacakmış bu sürümü hazır olduÄŸunda yardımcı oluruz.

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

epaprat
Jr. Member

Total Posts:  4

Herekese selamlar,

Magento bu cizgiyi devam ettirirse ortaligi baya sallayacak gibi duruyor. Yapanlarin eline saglik.

Magento Community
Magento Community

angelside
Jr. Member

Total Posts:  8

Tercüme için gereken dosyalar yaklaşık 12 saat önce eklendi, http://www.magentocommerce.com/boards/viewthread/770/

3-5 gün önce e-posta atmıştım, sanırım etkisi oldu, çünkü tercüme edecek bir dil dosyası bulamamıştım.

Tercüme için çevrimiçi bir araçları yoksa, CVS sistemi ile bir tercüme ekip taraftarıyım. Ekip kurulursa, sıkıldıkça CVS den tercüme için yardım etmeye çalışırım, her ne kadar ingilizcem iyi olmasa da kodlara ve kullanımlara oldukça aşinayım.

Varsa CVS den, SVN den anlayan arkadaÅŸlar toplanıp tercüme edelim…

Magento Community
Magento Community

caglar
Jr. Member

Total Posts:  10

Samet Ata - 21 September 2007 02:20 AM

Bir calısma grubu kurup başlasak türkçeleştirmeye?

türkcelestirme islemine 6 saat once başladım.. 5 türkcelestirme gerceklestirilmistir.

herkesten paylasım bekliyorum arkadaslar..

merak edilen bişey varsa veya paylasım isteyen beni lütfen msn ine eklesin.

Saygılarımla

Magento Community
Magento Community

Dincer
Moderator

Total Posts:  15

MSN adresim
cevirimde bende katlida bulunurum caglar.

Magento Community
Magento Community

birhan
Jr. Member

Total Posts:  2

Merhaba,
CVS için Excel den daha kullanışlı bir windows programı biliyormusunuz?

Not:
Bu yazılanları görene kadar kodları alt üst edip bölük pörçük Türkçeleştirme yaptım. Ama bir sorunum var, Admin (backend) de sorun yok fakat sorunsuz biten kurumdan beri ne kendi girdiğim ürünleri nede kurulumdaki örnekleri, kısaca ana sayfayı görmeyi başaramadım!
Sistem XP Pro, Apache 2.2, PHP 5 küsur vs. kısaca kurulum ve gereksinimlerde bir sorun yok, Magento Türkçe probleminin çözümü ise kurum öncesi SQL dosyalarındaki utf-8 leri latin5 e çevirmek ve header daki charset=utf-8 i charset=iso-8859-9 ile değiştirmek hatta saçma görünsede en garantili yol utf8 in altına iki meta tag ile hem charset=iso-8859-9 u hemde charset=windows-1254u eklemek. Böylece browser uyumluluğuda çözülüyor.

Magento Community
Magento Community

mahmutbulut81
Jr. Member

Total Posts:  2

uzun süredir takip ediyorum kismet bugüneymiş siteyi kurcalamaya devam
dijital baskı sektöründe çalışmaya ve araştırmaya devam.....

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top
Page 2 of 2