Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Nelze pridávat nové produkty
 
Adi_Override
Jr. Member
 
Total Posts:  1
Joined:  2008-07-19
 

Zdravím lidičiky,
snažím se sprovoznit na hostingu web4ce.cz ale u pridavani nového produktu mě to vyplivne chybu
Fatal error: Allowed memory size of 25165824 bytes exhausted (tried to allocate 1966080 bytes) in /home/home2/beskydy-dovolena_cz/public_html/www/shop/lib/Zend/Date.php on line 2554
moc PHP neumím tak si nejsem rady. Četl jsem něco na způsob že se musí zvednout memory limit, je to možné bez o požádání hostingu?
Díky moc

 
Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community
 
Martin
Guru
 
Avatar
Total Posts:  445
Joined:  2007-08-31
Brno | London | Los Angeles
 

No můžeš to zkusit - v souboru .htaccess na řádku 35 zkus zvýšit hodnotu php_value memory_limit např. na 256M. Nejspíš ale budeš muset požádat poskytovatele hostingu, kterej Ti memory limit pravděpodobně za úplatu navýší (u komerčních hostingů to bývá zpoplatněná služba, u free hostingů to nejspíš nepůjde vůbec).

 
Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top