Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Magento na domenomania.pl

sepol
Jr. Member

Total Posts:  1

Witam.
Czy ktoś z Was uruchomił może instalację najnowszego Magento na serwerach www na domenomania.pl (Prociv Investment Sp. z o.o.) ?
Korzystam z ich serwera już od kilku lat. Kiedyś miałem problemy z Joomla ale jakoś zawsze dało się je ominąć i uruchomić.

A teraz kiedy chciałem zapoznać sięz Magento nie mogę nawet uruchomić instalatora a pomoc techniczna nie ogarnia tematu gdyż stwierdzili, że pewnie pliki są niewłaściwe. A nie są bo z tej samej paczki zainstalowałem Magento na innym serwerze i działa.
“magento-check” wywala mi coÅ› takiego :

Warningshell_exec() has been disabled for security reasons in /home/[i]...blablabla...[/i]/magento-check.php on line 28

Your server does not meet the following requirements in order to install Magento
.
The following requirements failedplease contact your hosting provider in order to receive assistance with meeting the system requirements for Magento:

* 
You need MySQL 4.1.20 (or greater)
    * 
You are missing the pdo_mysql extension

The following requirements were successfully met
:

* 
You have PHP 5.2.0 (or greater)
    * 
Safe Mode is off

You have the curl extension

You have the dom extension

You have the gd extension

You have the hash extension

You have the iconv extension

You have the mcrypt extension

You have the pcre extension

You have the pdo extension

You have the simplexml extension

* You need MySQL 4.1.20 (or greater) - ten komunikat miałem także na drugim serwerze na którym instalowałem skrypt ale jakoś wszystko działa jak do tej pory więc nie sądze, żeby to było coś krytycznego.
Natomiast nie wiem co oznacza to :  * You are missing the pdo_mysql extension

Jeśli macie jakieś sugestie to bardzo proszę proszę pisać.

Pozdrawiam.

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

ellnet
Jr. Member

Total Posts:  1

7h sie meczylem, cala noc ale w koncu dalem rade.
Kazdy kto podczas instalacji ma problem z “500 Internal Server Error” powinien sprobowac ten sposob http://www.magentocommerce.com/boards/viewthread/39632/P15/
1. Sciagamy plik http://www.magentocommerce.com/wiki/_media/groups/227/magento-cleanup2.zip
2. Rozpakowujemy i wgrywamy do naszej instalacji Magneto
3. Uruchamiamy rozpakowany skrypt przez przegladarke (http://mydomain.com/magento/magento-cleanup.php)
4. Probujemy ponownie instalacji Magneto - u mnie poszlo od razu smile szkoda tylko nieprzespanej nocy…

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top